Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

CzechTREK 2013 - Nicole de Boer a kolegové z DS9 [VIDEO]

st 15. května 2013      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 4791x      délka: 1 min      komentáře: 0

Nicole de Boer při autogramiádě na CzechTREKu 2013I když je to již nějaký pátek, zavzpomínejme si ještě jednou na lednový CzechTREK 2013 a návštěvu Nicole de Boer v České republice. Tentokrát se můžete podívat na krátké video, v kterém Nicole vypráví o několika veselých zážitcích se svými kolegy z natáčení seriálu Star Trek: Deep Space Nine Návštěvnící se skvěle bavili, i když Nicole jednu historku trochu pokazila.

Připomínáme, že již na začátku příštího měsíce 1. června 2013 proběhne WARP 03, na kterém se budete moci setkat hned se dvěma startrekovými herci najednou. Prahu tentokrát navštíví Robert Picardo (Holodoktor) a Robert Duncan McNeill (Tom Paris).

Zdroj: czechtrek.cz
bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: st 15. května 2013
přečteno: 4791x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG