Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

CzechTREK 2014 je za námi

út 4. března 2014      autor: omi      přečteno: 2754x      délka: 1 min      komentáře: 3

CzechTREK encountersSobota uběhla neuvěřitelně rychle. Když se člověk skvěle baví, je to jako by čas letěl warpem. Naši první hosté, Zdeněk Bureš a Drahomíra Kočová, vyprávěli mnoho úžasných historek a došlo i na dabování porna. René Auberjonois částečně vyprávěl a z části odpovídal na dotazy z publika. Také nás seznámil s „kyblíkem“, který kreslí a prodává. Tento výtěžek jde na charitu s názvem Lékaři bez hranic a na CzechTREKu se na ni vybralo asi 3700 Kč. Následně Reného na pódiu vystřídal Armin Shimerman s Kitty Swink, kteří bavili svými odpověďmi na zvídavé dotazy obecenstva. Zlatým bodem celého programu byl společný panel všech zahraničních hostů. Za hladký průběh diskuzních panelů s herci musíme poděkovat našim úžasným tlumočníkům Jakubovi a Lence, kteří zvládli překládat, i když se herci trošičku více rozpovídali.

Velké díky samozřejmě přísluší i všem návštěvníkům. Fotografie z navazující fotosession můžete očekávat ve svých e-mailových schránkách do 14 dnů. Víme, že se na fotky moc těšíte, ale prosíme o špetku trpělivosti. Nejdříve proběhne úprava fotografií (především korekce barevnosti) a teprve potom manuální rozesílání. Samozřejmě obdržíte všechny své fotografie, které se povedlo vyfotit. Dobu rozesílání fotografií se snažíme maximálně minimalizovat. :)

Rádi bychom také poprosili vás všechny, kteří jste na akci fotili nebo o ní budete psát nějakou reportáž, abyste nám na ně zaslali odkaz. Můžete se o ně podělit zde v komentářích, na našich stránkách na Facebooku, nebo nám je zaslat do redakce. Upravili jsme oficiální stránky CzechTREKu, kde se budeme snažit shromáždit co nejvíce odkazů na akci.

CzechTREK 2014 byl úžasný – a to i právě díky vám. Ještě jednou velké díky všem.

Tyto rozsynchronizované obvody byly součástí odznáčku Chakotay - rozstříštěný v čase.

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: út 4. března 2014
přečteno: 2754x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG