Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Dabéři Quarka a Jadzie na CzechTREKu

út 25. února 2014      autor: little borg      přečteno: 3355x      délka: 1 min      komentáře: 4

Zdeněk Bureš a Barbora Munzarová v TV filmu Na rozchodnou (2Slibovali jsme besedu se startrekovými dabéry a sliby plníme! Program CzechTREKu tuto sobotu zahájí diskuze s herci Zdeňkem Burešem, který svůj nezaměnitelný hlas propůjčil barmanovi Quarkovi (Deep Space Nine) a také Neelixovi (Voyager), a po jeho boku uvidíte a uslyšíte Drahomíru Kočovou, jejímž hlasem k nám promlouvala Jadzia Dax (Deep Space Nine). Pro pořádek se jedná o původní brněnský dabing seriálu, který vznikl pro TV Nova, respektive Prima TV. Oba herci se na fanoušky velmi těší, už teď si můžete chystat otázky.

Drahomíra Kočová, Aleš Jarý a Miroslava PleštilováZdeněk Bureš je stále aktivním hlavně divadelním hercem a dabérem, který žije a pracuje v Brně. Na svém kontě má desítky rolí. Kromě Star Treku daboval také v seriálech Pobřežní hlídka, Komisař Rex nebo Zmije. Slyšet jsme ho mohli i ve filmech Mojžíš, Faunův labyrint nebo ve snímcích o Flynnu Carsenovi. Drahomíra Kočová (na obrázku vlevo) také stále dabuje. V minisérii Scarlett jejím hlasem mluvila Suellen O'Harová. Z poslední doby zmiňme dabingové role ve filmech Nákaza, Paul či Bokovka.

Více o akci najdete na oficiální webové stránce CzechTREK convention.

nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: út 25. února 2014
přečteno: 3355x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG