Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Dabování Deep Space Nine začalo [VIDEO]

út 22. března 2011      autor: little borg      přečteno: 6957x      komentáře: 16

Star Trek: Deep Space Nine První den za námi. Start dabování seriálu Star Trek: stanice Deep Space Nine pro AXN byl pozvolný. Na dabéry čekají v těchto dnech jen dva díly na rozjezd. V pondělí jsme my - návštěvníci - měli možnost vidět jen zlomek, ale i ten stál celkem za to. Potkali jsme Vladimíra Čecha, Zuzanu Skalickou a Kateřinu Velebovou. A výsledek?

Zuzana Skalická jako vedek Winn

Charismatická Zuzana Skalická dostala v českém znění roli vedek Winn a nutno poznamenat, že jí perfektně sedla. Ostatně posuďte sami z dialogu s ministrem Jarem (Vladimír Čech):

Kateřina Velebová laškuje s Quarkem

I na vtipné historky z natáčení občas dojde. Jedna se povedla Kateřině Velebové, která dabovala boslickou kapitánku nákladní lodi a laškovala s Quarkem (Tomáš Juřička).

Dabing vzniká ve studiu SDI Media pod vedením režiséra Martina Veldy. Jako odborný poradce dohlíží na české znění David Bursa.

nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: út 22. března 2011
přečteno: 6957x
komentáře: 16
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG