Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Další klipy ke Star Trek: Do neznáma [UPDATE]

st 13. července 2016      autor: omi      přečteno: 2287x      délka: 1 min      komentáře: 4

57Dnes se objevily další čtyři klipy k Star Treku: Do neznáma, které jsou plné nových záběrů. Jednotlivá videa jsou pojmenována „Měníme se“, „Schopnosti“, „Uhura“ a „Pojď se mnou“. Nové záběry nám ještě více rozšiřují scény, které jsme mohli vidět v trailerech, a dále poodhalují, co můžeme ve filmu očekávat. Jak se těšíte do kina?

Aktualizace 14. 7. 2016: Přidány další klipy. První je zaměřen na hlavního záporáka filmu Kralla. Můžeme v něm vidět i několik záběrů ze zákulisí natáčení. Druhý klip je nestříhaný a ukazuje nám moment setkání Scottyho s Jaylah. Třetí klip je zaměřen na samotnou Jaylah.

Aktualizováno 17. července 2016: Dalším přidaným klipem je přílet Enterprise k planetě třídy M, kde se setkají s neznámým objektem, následovaný sestřihem scén ze zákulisí.

Zdroj: trekcore.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: st 13. července 2016
přečteno: 2287x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG