Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Další trailer na druhou sezónu Discovery

st 10. října 2018      autor: Bedraz      přečteno: 1974x      délka: 1 min      komentáře: 12

Promo plakát na 2. sezónu DiscoveryPodzimní čas pokročil, máme za sebou premiéru prvního Short Treku (4. 10. – mini epizoda Runaway) a v New Yorku vypukl Comic Con. To značí mnoho panelů různých tvůrců, mnoho větších či menších novinek a s blížícím se datem premiéry nové sezóny Discovery (17. 1. 2019) i uvedení dalšího velkého traileru – mimo jiné konečně spatříme i Number One a pana Spocka na/po „poustevnické“ pouti… Sledovat nové herecké představitele ve starých klasických TOS rolích bude vůbec asi největší kontroverze nadcházející série. :) Takže připoutat a Engage!

Zdroj: trekmovie.com
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: st 10. října 2018
přečteno: 1974x
komentáře: 12
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG