Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Deep Space Nine se vrací na AXN scifi

ne 6. května 2012      autor: little borg      přečteno: 5725x      komentáře: 29

AXN Sci-fi logoSkoro zázrak - tak bychom mohli popsat zprávu, která potvrzuje pokračování seriálu Star Trek: stanice Deep Space Nine na kabelové stanici AXN scifi. První díl páté řady premiérově v českém znění odvysílá stanice už 1. června 2012 v 21 hodin. Následně bude tento seriál pokračovat v obvyklém cyklu - pondělí, středa, pátek v 21 hodin. Reprízu můžete očekávat vždy krátce po půlnoci. Přejeme DS9 hodně diváků a snad i kvalitní český dabing, který si bezesporu zaslouží. (Za zprávu děkujeme Jaroslavu Hulíkovi.)

nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: ne 6. května 2012
přečteno: 5725x
komentáře: 29
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG