Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Destruction Force soutěž

po 4. dubna 2011      autor: Dawson Feinobi      přečteno: 4109x      komentáře: 0

Destruction Force a TRON

Podobně jako předloni, i letos studio DallArt vyhlásilo fan-artovou soutěž. Tentokrát na téma fan-seriálu Destruction Force. Pro ty, kdo o něm nikdy neslyšeli, Destruction Force je animovaný seriál ze světa Star Wars, který sleduje příhody filmových hrdinů, když se George Lucas zrovna nekouká. Rovněž však divákům předkládá další dějovou linii na pozadí Pomsty Sithů a s ní i nové hrdiny: Sodu a Smurphyho.

Jak to tedy je?

Téma letošní soutěže je poměrně volné, vzhledem k tomu, že můžete nakreslit fan-art prakticky k čemukoliv, pokud to obsahuje minimálně jednu hlavní postavu ze seriálu Destruction Force. A bylo by opravdu s podivem, kdyby se minimálně na jednom ze soutěžních příspěvků neobjevil Star Trek :)

V této soutěži jde především o nápaditost, takže se nemusíte bát zapojit i přes fakt, že jste třeba naprostý umělecký antitalent.

Na většinu otázek by měl odpovědět komiks - obrázek vpravo. Destruction Age

Uzávěrka soutěže je 7. května.

Veškerou inspiraci lze čerpat na stránkách www.dallart.net, či při sledování vašeho oblíbeného filmu. Sami jsme velice zvědaví, v jakém světle nám hrdiny Destruction Force představíte vy.

Zdroj: http://dallart.net
praporčík Dawson Feinobi
autor: Dawson Feinobi
vydáno: po 4. dubna 2011
přečteno: 4109x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG