Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Discovery se vrátí už v říjnu čtyřmi krátkými příběhy [VIDEO]

pá 21. září 2018      autor: omi      přečteno: 1799x      délka: 1 min      komentáře: 5

Star Trek Short TreksCBS zveřejnila upoutávku na slíbené čtyři krátké příběhy ze seriálu Star Trek: Discovery. První se 4. října představí „Uprchlík“ a zaměří se na poručíka Tilly, která na palubě Discovery narazí na nečekanou návštěvnici v nouzi. Následovat bude 8. listopadu „Calypso“, která nám představí postavu Crafta, probudivšího se na ošetřovně neznámé opuštěné lodi s umělou inteligencí. V prosinci se můžeme těšit na „Nejjasnější hvězdu“ vyprávějící příběh Sarua předtím, než se přidal do Hvězdné flotily. Saru byl vždy netypicky zvědavý a snažil se zjistit, co se nachází za hranicemi jeho rodné vesnice. V lednu se vrátí starý známý Harry Mudd se svým vlastním příběhem.

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: pá 21. září 2018
přečteno: 1799x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG