Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Diskuzní téma: Vulkánci a horory

so 19. dubna 2014      autor: Piratka001      přečteno: 1960x      délka: 1 min      komentáře: 11

Diskuzní témaNedávno jsem se s kámoškou dívala na horor a napadla mě šílená věc – jak by asi Vulkánci reagovali na horor? Pokud vím, Vulkánci ani filmy nemají a myslím si, že se ani na žádné nekoukají. Můj návrh na nové diskuzní téma tedy je: Vulkánci a horory aneb jak by asi reagovali na horory. Já bohužel moc hororů neznám a ani se na ně nekoukám, ale napadlo mě to díky hororu „Pátek 13“.

Poznámka k rubrice: Aktuálně zůstane vždy otevřené pouze jedno diskuzní téma. Snažte se prosím příliš neodbíhat od zadaného tématu a umožnit diskutovat co největšímu počtu čtenářů. Nereagujte na všechno ihned, nechte ostatním také prostor k vyjádření. Pokud máte návrh na nějaké zajímavé téma, napište nám jej na e-mail omi@trekkies.cz a nezapomeňte se prosím podepsat přezdívkou, pod kterou zde na portále vystupujete.

komandér Piratka001
autor: Piratka001
vydáno: so 19. dubna 2014
přečteno: 1960x
komentáře: 11
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Diskuzní téma: český překlad Star Trek Beyond  -  pá 26. června 2015
Diskuzní téma: Nimoy „mnohoživelník“  -  st 14. května 2014
Diskuzní téma: Mezidruhové posádky  -  pá 4. dubna 2014

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG