Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Do obchodů zamíří kolekce remasterované TOSky

so 9. srpna 2008      autor: Darkknight      přečteno: 4936x      komentáře: 0

Obal třetí série bude červený Před nějakým časem Paramount oznámil, že vydá třetí sezónu remasterované TOSky. To samozřejmě nevyhnutelně muselo vést i k vydání kompletního setu všech tří sezón. CBS včera oznámila, že právě takovýto set chystá, a rozjíždí předobjednávky jak třetí série samotné, tak celé kolekce. Star Trek Remastered: Season Three je nyní k dispozici na Amazonu za 66.99 dolarů, a pokud nejste vlastníkem předchozích dvou sérií, pak si můžete zakoupit Star Trek Remastered Pack za 201.99 dolarů.

Vzhledem k tomu, že první sezóna se stále prodává za 104.95 dolarů a druhá za 59.99 dolarů, ušetříte koupí DVD setu nějakých 30 dolarů. Pokud tedy nakupujete startrekové suvenýry k Vánocům, tento byste neměli opomenout - určitě dorazí včas a v dostatečném množství. Zatím se neví, zda-li první remasterovaná série v DVD setu bude obsahovat hybridní HD/DVD disky či pouze DVDčka, protože CBS ještě neoznámila, jestli někdy bude prodávat 1. sezónu čistě na DVD. CBS vydáním DVD setu pouze následuje tradici, protože každý další Star Trek byl po odvysílání vydán ve formátu "Complete Series". Proto je také DVD set k dispozici na pultech ve stejný den, jako poslední série remasterované TOSky - 18. listopadu 2008.

Zdroj: trekmovie.com
komandér Darkknight
autor: Darkknight
vydáno: so 9. srpna 2008
přečteno: 4936x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG