Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Dobrodružné Sci-Fi Vesmírní kovbojové zítra na Primě [VIDEO]

čt 28. srpna 2008      autor: Jacob      přečteno: 5044x      komentáře: 0

Space Cowboys Před čtyřiceti lety se měli čtyři špičkoví testovací piloti stát první posádkou, která uvidí matičku Zemi z chladného a vesmíru. Shodou okolností a díky nepřejícnosti podlého nadřízeného je ale předběhla opice a oni málem zapadli v zapomnění. Snad osud, možná náhoda, ale hlavně Frank tomu ale chtěli jinak. Něco se totiž léty změnilo... Dnes na orbitě krouží starý ruský komunikační satelit, jenž se porouchal a hrozí nekontrolovatelným pádem do zemské atmosféry na obydlené území. Je více než jasné, že satelit měl původně i jiné, přísně tajné, poslání.

Součástí naváděcího systému této družice je starý americký systém, kdysi navrhovaný Frankem. A protože jde o starou technologii, může katastrofě zabránit jen tým pamětníků. Čtveřice bývalých kosmonautů je vyzvána, aby za méně než třicet dní, absolvovala přípravu a náročné fyzické testy a byla vypuštěna na oběžnou dráhu s úkolem opravit satelit a zabránit nejhoršímu. Je však v zájmu některých vlivných kruhů celou misi zhatit...

Začíná úžasné, fascinující dobrodružství na oběžné dráze kolem Země!

Vesmírní kovbojové / Space Cowboys
Dobrodružné, akční Sci-Fi drama, USA / Austrálie, 2000, 130 min., od 13 let
Režie: Clint Eastwood
Herci: Clint Eastwood, Tommy Lee Jones, Donald Sutherland, James Garner, James Cromwell, Marcia Gay Harden,...

Pátek 29.8.2008, TV Prima 21:10

Zdroj: Warner Bros, CSFD.cz
poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: čt 28. srpna 2008
přečteno: 5044x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG