Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Dobrodružné Sci-Fi Vodní svět dnes na Primě [VIDEO]

so 30. srpna 2008      autor: Jacob      přečteno: 4803x      komentáře: 0

Vodní svět / Waterworld Po náhlém oteplení došlo k zaplavení všech pevnin a zbytky lidstva živoří po staletí na umělých ostrůvcích a lodích. Samotář bez rodiny, přátel a domova zvaný Námořník se potuluje světem na neobvyklém plavidle zvaném trimanam a zachrání před smrtí dívenku Enolu a její nevlastní matku Helenu. Holčička znovu oživí v mysli všech dávnou legendu o Suchozemci a proto o ni začne usilovat bezohledný vůdce pirátů Deacon.

Svět je oceán a oceán je svět. Přesto tu žijí lidé a sní o suché zemi, která prý někde existuje.

Americký velkofilm Vodní svět vznikl v roce 1995 a podle scénáře Petera Radera a Davida Twohyho ho natočil režisér Kevin Reynolds. V hlavní roli Námořníka se představil sám slavný Kevin Costner, který se proslavil především fenomenálním úspěchem Tance s vlky, romantickým thrillerem Osobní strážce a také rozruchem kolem Vodního světa, který je jedním z nejdražších projektů v historii kinematografie.

Vodní svět / Waterworld
Dobrodružné Sci-Fi drama, USA, 1995, 136 min., od 13 let
Režie: Kevin Reynolds, Kevin Costner
Herci: Kevin Costner, Jeanne Tripplehorn, Lanny Flaherty, Tina Majorino, Michael Jeter, Dennis Hopper, Neil Giuntoli, Robert Joy, John Fleck,...

Sobota 30.8.2008, TV Prima 21:20

Zdroj: tv.sms.cz, CSFD.cz
poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: so 30. srpna 2008
přečteno: 4803x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG