Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Dočkáme se Nové Generace v HD?

čt 28. července 2011      autor: omi      přečteno: 4076x      komentáře: 22

TNG v HD? Na den přesně před čtyřmi lety jsme informovali o zprávě z Comic Conu o možném remasterování Nové Generace do HD. Historie se opakuje a opět se objevily informace z Comic Conu, že by CBS mělo koketovat s remasterováním Nové Generace do HD. Potýká se prý však s technologickými problémy. Přesto by měl letos spatřit světlo světa blu-ray disk s vybranými testovacími čtyřmi remastarovanými epizodami. A pokud bude mít u fanoušků úspěch, mohli bychom se dočkat remasterovaní dalších epizod v roce 2012. Stále se však jedná o informace ze třetí ruky.

Zdroj: trekmovie.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 28. července 2011
přečteno: 4076x
komentáře: 22
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG