Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Dokončení trilogie! Dnes vychází Teorie Strun – Evoluce

st 22. srpna 2018      autor: Telemachus Rhade      přečteno: 2521x      délka: 1 min      komentáře: 2

Teorie strun III: EvoluceDlouhé roky ležely v knihovnách a na poličkách předchozí dva díly Teorie strun osamocené. Koheze se trekkies doma vyjímá už neskutečných deset let, Fúze potom let sedm. Tato trilogie, usazená mezi čtvrtou a pátou řadu seriálu Star Trek: Vesmírná loď Voyager (Ano, to je oficiální český název – taky jste ho už zapomněli?), vypovídá o podivuhodnostech mohorhské soustavy, Nacenech a roli Voyageru v tom všem. Jenže v čem vlastně? Odpovědi leží schované pod mnoha vrstvami komplikovaného konfliktu, do kterého chce zasáhnout čím dál více stran. Pravá podstata se ovšem ukrývá až v samotných základech vesmíru. A kdo jiný je odborníkem na vesmír, než-li Q?


Anotace

Spletitá vlákna minulosti a přítomnosti ohrožují budoucnost.

Voyager nebojuje sám. Za nepřátelskými liniemi se mocné síly spojily, aby lodi pod velením komandéra Chakotaye pomohly.

Smutek nad zřejmě neodvratnou smrtí kapitána Janewayové, v kombinaci z úzkostí nad zmizením Doktora a pánů Parise i Kima, nutí posádku, aby přijímala čím dál drastičtější opatření za účelem přežití všech na palubě.

Polapený v dimenzi nesrozumitelné lidskému chápání, se Doktor shledává se starým přítelem, který mu má pomoci postarat se o bezpečí těch, jež za sebou zanechal.


Původní název: Star Trek: Voyager - String Theory - Book III: Evolution
ISBN: 978-80-7456-406-2
Nakladatel: Brokilon
Redakce: Albert Balatka, Jiří Popiolek
Překlad: Mirka Palkosková (Dřínková)
Počet stran: 415
Cena papírové knihy: 328 Kč
Cena e-booků: 179 Kč

kadet Telemachus Rhade
autor: Telemachus Rhade
vydáno: st 22. srpna 2018
přečteno: 2521x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG