Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Draci nad Prahou X a deskovky v Geekárně

út 8. září 2020      autor: Shane      přečteno: 1058x      délka: 1 min      komentáře: 0

draci nad prahou 10Letos jubilejně po desáté vyhlašujeme startrekovou drakiádu. Jak se již stalo tradicí, půjdeme společně pouštět draky na louku před oborou Hvězda v Praze. Jako nejpříhodnější termín jsme vybrali 20. 9. 2020 od 14:00. Přicházet můžete i postupně. Ukončení plánujeme po 15. hodině. Samozřejmě bude také záležet na počasí. Na místo srazu se dostanete tramvajemi číslo 22 a 25 nebo autobusem číslo 174, 180 a 191. Zastávka se jmenuje „Vypich“. V blízkosti lze bez problémů i zaparkovat.

Fantazii se meze nekladou, takže se těšíme na všechny draky, které si s sebou přinesete. Samozřejmě, že největší dojem uděláte s drakem, který bude mít nějakou spojitost se Star Trekem ;) Ale nebojte se, i když si přinesete koupeného draka, nikdo vás domů nepošle.

Je tedy nejvyšší čas začít se stavbou, rekonstrukcí či s výběrem, kde nakoupit. 

Den zakončíme již tradičně v Geekárně. Vezmeme s sebou pár startrekových her, které si dle zájmu budeme moci zahrát. Samozřejmostí bude skvělé povídání s kamarády a úžasná místní obsluha i sortiment. Je též možné se k nám připojit až v Geekárně, přesun proběhne přibližně v 16:00. 

Stránka setkání na portále klubu.

Těšíme se na vás i vaše létající objekty. Vaše CZ Kontinuum (Jana a Martin).

viceadmirál Shane
autor: Shane
vydáno: út 8. září 2020
přečteno: 1058x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG