Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna hlásí: horor "Star Trek XI: Cloverfield"?

so 10. února 2007      autor: little borg      přečteno: 3965x      komentáře: 4

J.J. Abrams Server Latino Review v minulých dnech rozvířil vody kolem J.J. Abramse a jeho projektu Star Trek XI. Podle poslední zprávy tohoto webu má Abrams namísto jedenáctého Star Trek filmu režírovat horor Cloverfield. Jak jsme ale zjistili, žádný takový film v databázi Imdb.com nenajdeme. V hollywoodské praxi ale není neobvyklé dávat význačným projektům krycí jména. Například Cloverfield/Coverfiled pro Star Trek XI... Na druhou stranu může udávaný žánr krycího filmu mnohé napovědět - bude nový Star Trek film temným hororem?

nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: so 10. února 2007
přečteno: 3965x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG