Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna hlásí: Khan otevírá taneční kurzy! [VIDEO]

čt 11. září 2008      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 5399x      komentáře: 0

CzechTREK 3 Khan není mrtvý, Khan žije! Podařilo se nám zjistit, že od své porážky posádkou Enterprise pověsil rebelii na hřebík a věnuje se bohulibější činnosti - tanci. Nikdo netušil, jak velký talent v něm je! A co vše nás dokáže naučit... Můžete se o tom přesvědčit za týden na třetím ročníku CzechTREKu, kde se prý snaží usilovně prosadit v hned několika bodech programu. (A snad i v samotné taneční soutěži TrekDance.) Zasílá i malou dvourozměrnou "ochutnávku", 3D až v pražském KD Ládví 20. 9. 2008. :-)

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: čt 11. září 2008
přečteno: 5399x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG