Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna hlásí: Oblékne Gary Sinise uniformu?

so 10. března 2007      autor: Jacob      přečteno: 4983x      komentáře: 5

Gary Sinise Gary Sinise je k dispozici pro práci na jiných projektech pouze během přestávky v natáčení seriálu CSI:NY, která je naplánována od dubna do srpna roku 2007. Jestliže J.J. Abrams opravdu uvažuje o jeho obsazení do plánovaného Star Treku XI, bude Sinise moci své scény natočit právě v srpnu, před návratem k CSI - zvláště, když role doktora McCoye nebude velká. Pokud by nemohl točit právě v srpnu je jeho obsazení ohroženo. Nicméně někteří herci také pracovali na více projektech, například George Clooney Batman a Robin a seriál Pohotovost nebo Steve Carrell se seriálem The Office a jinými filmy.

poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: so 10. března 2007
přečteno: 4983x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG