Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna hlásí: Záhada Picardovy kabelky

po 9. dubna 2012      autor: Bedraz      přečteno: 3909x      komentáře: 3

Picard propagující Picarda?K neobvyklému reklamnímu kroku se odhodlala německá firma Marc Picard vyrábějící zavazadla a peněženky všeho druhu. Rozhodla se využít popularity kapitána Picarda a Star Treku vůbec a jeho hereckého představitele Patricka Stewarta angažovala jako hlavní tvář svých promo akcí. Krok je to vskutku logický - v žádné jiné evropské zemi není Star Trek tak populární jako v Německu a jméno "Picard" na svém zavazadle ocení každý trekkie! 

PS: Největšímu výběru se naneštěstí těší zapadoevropští nakupující, ale i u nás lze zastoupení nalézt v různých e-shopech či přímo v Outlet Aréně ve Štěrboholech. Bohužel, outlet zboží ještě nereflektuje současný trend fimy, kde na své kabelce, kufříku či peněžence máte jako značku vyraženo již pouze krátké a úderné logo "Picard".

kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: po 9. dubna 2012
přečteno: 3909x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG