Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna: Marketingová propagace Star Treku XI - žádné peníze!

pá 20. června 2008      autor: Bedraz      přečteno: 4336x      komentáře: 3

Enterprise ve výstavbě - teaser Star Treku XIOkolo nového Star Trek filmu je již dlouho ticho po pěšině. Natáčení skončilo a film se přesunul do postprodukce. A do trezoru. Veškeré úniky informací jsou pečlivě a úspěšně hlídány. Ovšem to něco stojí - a toto utajení, původně plánované pouze do letošních Vánoc, se o půl roku protáhne.

Režisér Abrams se údajně nechal slyšet, že při pohledu na účty za bodyguardy převážející kopie a pronájem trezorů se mu protáčí panenky. Až donedávna se však domníval, že se mu o tyto náklady jen film více prodraží. To se však mýlil. Studio Paramount přišlo s geniálním řešením: zkrátí marketingový rozpočet, protože režisér Abrams prý již dokázal, že na webu udělá za málo peněz hodně muziky! Že by krycí jméno Star trek Zero vypovídalo o výši marketingového rozpočtu?

kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: pá 20. června 2008
přečteno: 4336x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG