Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Druhá sezóna remasterované TOSky jen na DVD

so 22. března 2008      autor: little borg      přečteno: 5110x      komentáře: 0

Star Trek: The Original Series on HD-DVD Před několika týdny společnost Paramount Home Entertainment zrušila vydání všech HD DVD titulů, včetně druhé sezóny remasterovaného seriálu Star Trek: The Original Series. Teď ale přichází zpráva, že se dočkáme jejího vydání alespoň na "obyčejných" DVD. Podle všeho by na trh měla přijít 5. srpna (Region 1). Informuje o tom TV Shows on DVD.

Práce na přípravě kolekce remasterovaného Star Treku pokračovaly i v době, kdy se Toshiba už chystala odstoupit od souboje s konkurenčním Blu-ray formátem. Druhá sezóna Star Treku tak zřejmě vyjde ve stejné edici, akorát bez HD DVD strany na disku. O ceně ani detailech kolekce zatím nepadlo ani slovo. Na závěr je potřeba připomenout, že Paramount je jediné studio, které zatím neohlásilo žádné tituly na Blu-rayi.

Zdroj: TrekMovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: so 22. března 2008
přečteno: 5110x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG