Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Earl Grey, horký!

po 13. května 2013      autor: axiom      přečteno: 5259x      komentáře: 10

Star Trek Earl GreyChtěli byste se někdy ocitnout aspoň na chvíli v kůži vašeho oblíbeného kapitána z hvězdné lodi Enterprise? Řekněme alespoň při volbě jeho nápoje? Nic není nemožné a nyní si můžeme vychutnat milovaný nápoj kapitána Picarda přímo ve startrekovém balení. Nezískáme jej sice stejně jako on z replikátoru, ale můžeme si čaj s názvem Star Trek Earl Grey Tea objednat v některém ze startrekových obchodů. A pak už stačí jen jednoduše pronést, jasně a zřetelně, stejně jako Jean-Luc Picard: „Čaj, Earl Grey, horký!".

Jak už bylo řečeno, nepřipraví jej pro nás replikátor, ale můžeme jej získat klasicky zalitím horkou vodou na dobu 2-3 minut a poté přecezením, tak jako každý jiný čaj. Energie obsažena v tomto Earl Grey vám dodá sílu potřebnou k překonání i těch nejvíce krizových situací (a to nejen ve vesmíru), stejně jako v nich pomohl i kapitánu Picardovi.

Cena jednoho balení tohoto čaje se pohybuje kolem 15 dolarů. Dá se pořídit třeba zde.

Zdroj: StarTrek.com
admirál flotily axiom
autor: axiom
vydáno: po 13. května 2013
přečteno: 5259x
komentáře: 10
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG