Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Emmy pro Nimoye

ne 8. června 2014      autor: Tai      přečteno: 3174x      délka: 1 min      komentáře: 1

Boston Pops KoncertLeonard Nimoy včera (7. června 2014) během slavnostního udílení cen Emmy v rodném městě Boston převzal Governors’ Award za celoživotní (bezmála 75leté) výjimečné působení v televizním průmyslu. Toto ocenění (od National Academy of Television Arts and Sciences) je nejvyšším, jaké televizní Akademie uděluje. Nimoy jej obdržel ve věku 83 let – krátce po svém (nutno podotknout, že již několikátém) odchodu do hereckého důchodu. Jeho zatím poslední veřejné vystoupení se konalo minulý víkend v bostonské Symphony Hall, kde svými osobitými glosami slovně doprovázel koncert s názvem „The Boston Pops: Out of this World with Leonard Nimoy“, věnovaný hudbě s vesmírnou tématikou (music inspired by outer space).

Governors Award 2014

Zdroje

kapitán flotily Tai
autor: Tai
vydáno: ne 8. června 2014
přečteno: 3174x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG