Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Enterprise na blu-ray

pá 15. března 2013      autor: omi      přečteno: 3865x      komentáře: 4

2. sezóna Enterprise na Blu-rayNedávno byla vydána na blu-ray 1. sezóna seriálu Star Trek: Enterprise a již byl oznámen vzhled balení pro druhou sezónu. Styl zůstává stejný, pouze hnědou barvu vystřídala modrá a posádku ve skafandrech fotografie v uniformách. Přestože se jedná o promo fotografii z první sezóny seriálu, na balení vypadá dobře. Jsme velmi zvědaví na podobu zbývajících dvou sezón, jaké barvy a fotografie posádky budou vybrány. Na serveru TrekCore se také objevil první rozbor obsahu balení 1. sezóny.

6 diskové balení je ve standardní krabičce, ta však má ještě lesklý lisovaný papírový přebal. Vyisování dodává obyčejná fotografii krásný luxusní vzhled. Samotné blu-ray disky mají jednoduchou modrou barvu bez dodatečných dekorací. Zajímavá jsou však menu, která jsou vytvořená nově a jsou prý jedny z nejkrásnějších menu, jaká Star Trek na blu-ray zatím měl. Vzhled menu je tvořen zajímavým mixem počítačového rozhraní Enterprise NX-01 a 3D holografické podoby časové observatoře agenta Danielse. Posuďte sami z obrázků níže.

1. sezóna Enterprise na Blu-ray - balení 1. sezóna Enterprise na Blu-ray - menu 1. sezóna Enterprise na Blu-ray - menu

Rozbor v angličtině a hlavně více obrázků si můžete prohlédnout přímo na serveru TrekCore, který brzy chystá komplexní rozbor včetně porovnání HD obrazu oproti DVD vydání.

Zdroj: trekcore.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: pá 15. března 2013
přečteno: 3865x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG