Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Epizoda "Charlie X" ve vylepšeném kabátě [video]

út 17. července 2007      autor: little borg      přečteno: 6102x      komentáře: 1

Star Trek "Charlie X" (Tajemný Charlie) je další remasterovanou epizodou původního seriálu Star Trek. Synopse: dospívající lidský chlapec Charlie Evans, kterého vychovala cizí rasa, není schopen návratu do normální lidské společnosti. Jeho "rodiče" mu totiž dali nadpřirozené schopnosti. Opět si můžeme vychutnat nové vizuální i zvukové efekty, čistý obraz... Star Trek v HD formátu se letos dočká uvedení na kombinovaném disku HD-DVD/DVD. České titulky jsou možné, protože původní DVD kolekce je obsahuje.


Charlie X remasteredCharlie X original

Charlie X remasteredCharlie X original

Nový a původní záběr z epizody

Charlie X - Uhura singsCharlie X - Spock leerCharlie X - Charlie Mad

Záběry z epizody po vyčištění obrazu

Zdroj: trekmovie.com; synopse: CZ Kontinuum
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: út 17. července 2007
přečteno: 6102x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG