Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Finální trailer a další spoty ke Star Treku: Do neznáma [VIDEO]

čt 21. července 2016      autor: omi      přečteno: 2301x      délka: 1 min      komentáře: 4

Režisér Lin a mimozemšťani ve filmu Star Trek: Do neznámaByl představen finální trailer spolu s doplňujícími klipy. První klip je zaměřen na samotného režiséra filmu Justina Lina, ve kterém se prezentují názory jeho spolupracovníků i jeho samotného. Dalším je klip s názvem „Tak to je typický“, ve kterém můžeme vidět více ze zábavné scény ztroskotané dvojice McCoye a Spocka. I tentokrát se zde objevují nové záběry. Jak se vám zatím uvedené trailery líbí? A co klipy? Posilují vaši chuť se na film podívat?

Zdroj: startrek.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 21. července 2016
přečteno: 2301x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG