Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

FOTO: Kate Mulgrew v novém filmu The Response

ne 3. února 2008      autor: little borg      přečteno: 4238x      komentáře: 0

Kate Mulgrew (The Response) Mezi fanoušky populární herečka Kate Mulgrew znovu oblékla uniformu. Není to ale důstojnický oblek Hvězdné flotily, jak jsme mohli vidět v seriálu Star Trek: Voyager, ale jde o současnou vojenskou uniformu. Kate totiž ztvárňuje roli ve filmu The Response, který se zabývá událostmi po 11. září 2001.

Snímek nabízí bezprecedentní pohled na procesy v Guantanamu, americké vojenské základně na Kubě, kde Bushova administrativa otevřela vězení krátce po teroristických útocích. Na Guantanamu zadržovali lidi podezřelé z vazeb na Al Kájdu nebo Taliban.

Podrobnosti najdete zde.

Zdroj: trekweb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: ne 3. února 2008
přečteno: 4238x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG