Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Frakes chce natočit minisérii s příběhy lodi U.S.S. Titan

pá 4. června 2010      autor: little borg      přečteno: 5488x      komentáře: 19

Sirtis a Frakes Tohle je snad největší přání, jaké známe. Ale už ta představa mnohé fanoušky naplňuje blahem. Minisérie Star Trek: Titan. Po ní touží herec a režisér Jonathan Frakes a své tužby znovu oživil na Phoenix Comic-conu. V hlavních rolích Frakes jako Riker a Marina Sirtis coby Deanna Troi. Riker je kapitánem lodi U.S.S. Titan, plavidla, které bylo zmíněno ve filmu Star Trek: Nemesis, ale nikdy jsme ho neviděli...

I když se kolem možné minisérie nic oficiálního neděje, fanoušci se na tohle téma ptali na zmíněném conu. Jak čtenáři startrekových knih vědí, Rikerovy osudy jako kapitána U.S.S. Titan žijí v knižní sáze.

Pár základních věcí o možném seriálu bychom věděli - v Nemesis bylo zmíněno, že pod Rikera byl na Titan přidělen Wesley Crusher jako asistent šéfinženýra. Takže dospělý Wil Wheaton by klidně mohl být součástí obsazení. Knihy také přinášejí kromě Cmdr. Deanny Troi, Rikerovy manželky a diplomatického důstojníka lodi, i Cmdr. Tuvoka jako taktického důstojníka. A i Tim Russ je "ve stavu", že by si roli mohl zopakovat.

Takže, milé studio Paramount Pictures a lidé v CBS, co vy na to?!

Zdroj: SciFi Wire
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: pá 4. června 2010
přečteno: 5488x
komentáře: 19
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG