Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Gates McFadden hostem XXVI. STICCONU

út 10. dubna 2012      autor: axiom      přečteno: 5213x      komentáře: 4

STICCON 2012Představitelka doktorky Beverly Crusherové ze seriálu Star Trek Nová generace bude hostem letošního italského conu STICCON, který se koná v Bellarii (nedaleko Rimini) v Itálii od 24. do 27. května 2012.

Gates McFaddenTato umělkyně se mimo svých hereckých aktivit věnuje také choreografii, pracovala například na filmech Jima Hensona Temný krystal a Labyrint. V ST TNG vytvořila choreografii tance v epizodě Datův den a také režírovala epizodu Genesis. Kromě TNG hrála ve filmech, v televizi a v divadle a nedávno také v sérii televizních reklam pro Microsoft. Byla pedagožkou a uměleckou vedoucí souboru Ensemble Studio Theatre v Los Angeles.

Borg queenPodle dalších zpráv se na seznamů hostů tohoto conu objevují také další startrekoví herci. Je to představitelka borgské královny Alice Krige  (ve filmu Star Trek První kontakt a ve finální epizodě Star Trek Voyager Endgame), a Garrett Wang (poručík Harry Kim ve Voyageru). Ten by měl ve své první účasti na STICCONU pohovořit i o účinkování ve filmu Star Trek Of Gods and Men, který režíroval Tim Russ. Stojí za připomenutí, že v letošním roce se bude konat spolu s STICCONEM také Italcon a YavinCon (con klubu Yavin 4, který se věnuje převážně Star Wars).

Jako obvykle nejsou herci naší oblíbené ságy jediným lákadlem této akce, například hostem Italconu bude Paul Di Filippo, autor známý jako vynálezce žánru steampunk. Dále by zde měly být linie věnované fantastickým světům Star Wars, Harryho Pottera a Pána prstenů a dalším autorům a vydavatelům literární fikce.

Co říci na závěr? Rimini je sice trochu z ruky, ale zase to není tak nepřekonatelné, do Itálie je poměrně dobrá možnost dopravy a pro skalní fanoušky uvedených herců je to určitě blíže než do USA. A navíc se tento výlet dá spojit s kratším či delším pobytem u krásného Jadranu, kde to v uvedeném datu bude už určitě příjemné. 

 

Zdroj: www.stic.it
admirál flotily axiom
autor: axiom
vydáno: út 10. dubna 2012
přečteno: 5213x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Retro: Geneze (Genesis)  -  čt 4. února 2016
Odkud se ve Star Treku vzal JarJar… totiž Wesley  -  út 16. června 2015
Tasha Yarová versus Vetřelci  -  st 22. října 2014
Muzeum voskových figurín v Londýně  -  so 21. června 2014
LeVar Burton o Roddenberryho vizi budoucnosti [VIDEO]  -  st 5. března 2014
Všechno nejlepší, Whoopi!  -  st 13. listopadu 2013
Patrick Stewart a Ian McKellen se baví v New Yorku  -  ne 3. listopadu 2013
Patrick Stewart se o víkendu oženil  -  út 10. září 2013
Sir Ian McKellen oddá Patricka Stewarta a jeho snoubenku  -  st 20. března 2013
Stephen Hawking sedmdesátiletý  -  čt 10. ledna 2013
Michael "Worf" Dorn: Potřebujeme nový Star Trek seriál  -  út 2. října 2012
Kapitán Picard a Kryton na výletě [VIDEO]  -  po 1. října 2012
Gates McFadden: V postavě Beverly mohlo být mnohem víc  -  ne 16. září 2012
Patrick Stewart nesl olympijskou pochodeň [VIDEO]  -  po 23. července 2012
Whoopi Goldberg se objeví v seriálu Glee  -  čt 29. března 2012

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG