Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Hra "Star Trek Online" boduje, získala prestižní ceny

ne 9. ledna 2011      autor: little borg      přečteno: 6042x      komentáře: 13

Star Trek Online box art MMORP hra Star Trek Online získala ceny "Best of 2010", a to od Massively MMO blogu. Startreková onlineovka porazila i takové konkurenty, jakými byly Lego Universe a Final Fantasy XIV. Hra Star Trek Online přišla na trh v lednu 2010 a je průběžně updateována novými lekcemi, misemi a epizodami. Za tu dobu si získala statisíce příznivců po celém světě, včetně České republiky.

A teď se podíváme na získané ceny blíž. O které jde? Best Launch of 2010, Best PvP in a 2010 MMO, Best Capacity for Roleplaying in a 2010 MMO, Best Surprise Hit of 2010 a Overall Best New MMO of 2010. Potěšující je, že v hlasování získala startreková onlineovka 47,6 % hlasů (že by náhoda?), a to je v přepočtu 11,820 hlasů v různých kategoriích. Gratulujeme!

Pro bližší informace o hře samotné navštivte oficiální stránky - StarTrekOnline.com.

Zdroj: TrekToday.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: ne 9. ledna 2011
přečteno: 6042x
komentáře: 13
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG