Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Hvězdná Brána: Atlantida na TV Fanda

st 18. července 2012      autor: Kapitán Jonathan Archer      přečteno: 6066x      komentáře: 3

AtlantisJe to tu. Jak slíbila TV Nova, na její obrazovky se vrací oblíbený sci-fi seriál Hvězdná Brána: Atlantida. Sice ne přímo na hlaní kanál - Novu, ale na její novou stanici TV Fanda. Vysílání seriálu začalo v pondělí 16. července v 16:30. V úterý až čtvrtek bude vysílán ve vysílacím čase 17:05. Mnoho lidí bude možná naštvaných, protože TV Fanda zatím není vysílaná ve standardu DVB-T.

  • V listopadu by TV Nova měla také vysílat Stagate: Universe s českým dabingem. Dle mého názoru tento seriál nebude vysílán v premiéře na TV Fanda, protože Nova je její vlajkovou lodí.
  • Oficiální program - zde.
  • Více o Hvězdné Bráně: Atlantidě - zde.

Zdroj: enterprise.mzf.cz
praporčík Kapitán Jonathan Archer
autor: Kapitán Jonathan Archer
vydáno: st 18. července 2012
přečteno: 6066x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG