Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Hvězdná loď hledá Patrony

ne 16. února 2020      autor: Sokar      přečteno: 1198x      délka: 1 min      komentáře: 1

Hledání cestyNa samém okraji galaxie Mléčné dráhy září malá, žlutá hvězda. Když se podíváme blíž, zjistíme, že má osm planet. Zoom našeho astroteleskopu se zvětšuje, na třetí planetě rozeznáváme stopy života. Zaměřujeme jeden z nejstarších kontinentů, územíčko obklopené horami v jeho středu a následně maličkou osadu, která se na první pohled nijak neliší od tisíců jiných. Že neliší? Ale moment, v jedné z těch kostkovitých budov se skrývá vesmírná loď…

 

Navzdory slovům výše, kdyby se ateliéry v obci Běrunice pokusil lokalizovat zvědavý člen První Federace, klingonský nájezdník či ferengský kupec, asi by měl dost práce. Kresba LavernyAno, naše zemička je malá a z širokého vesmíru může působit nicotně. Přesto tu žije spousta šikovných fanoušků a snílků. Parta těch šílenějších si před pěti lety pronajala mateřskou školu, aby se z jejího prvního patra mohla stát paluba hvězdného korábu. Tato loď pod křídly produkční skupiny FSFilm úspěšně stojí, dokonce se i rozšiřuje. Natáčí se v ní druhý seriál a vzniklo několik fanfilmů.

Ale to není jediné využití. Nadšenci do kulis jezdí fotit, simulovat vesmírné bitvy pomocí počítačové hry Artemis a mnoho dalšího. Ať už mají rádi Star Trek, Honor Harringtonovou, nebo třeba tvoří v novém vesmíru.

Honor HarringtonPo letech financování z vlastních kapes nyní hledáme podporu pomocí platformy Startovač – Patron. Chcete, aby běrunické ateliéry dál zdárně fungovaly, ideálně několik dalších let? Staňte se Patronem jejich dalšího provozu a rozvoje. Pomůžete tím natáčení budoucích filmů, stejně jako pořádání nejrůznějších akcí. Předem děkujeme!

viceadmirál Sokar
autor: Sokar
vydáno: ne 16. února 2020
přečteno: 1198x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Záznam divadla Madam Q je online  -  pá 25. prosince 2020
Online premiéra fanfilmu Elektrický hrad  -  st 9. prosince 2020
Její právo: A Star Trek Fan Production je online  -  po 19. října 2020
Madam Q v Kameni, Její právo s Piloty  -  po 31. srpna 2020
Star Trek Bridge a 12 myslí na YouTube  -  út 21. července 2020
Řekni to hudbou  -  ne 7. června 2020
Squadron dnes spouští svou Indiegogo kampaň [VIDEO]  -  čt 20. února 2020
Podívejte se na Tajemnou Odyseu [VIDEO]  -  út 18. února 2020
Projekty FSFilm v roce 2020  -  út 28. ledna 2020
Nový teaser na Squadron A Star Trek Fan Production [VIDEO]  -  st 15. ledna 2020
Chuť Apokalypsy je online  -  st 25. prosince 2019
Star Trek: Chybějící příběhy na Moravě 2  -  so 23. listopadu 2019
Star Trek: Chybějící příběhy na Moravě  -  pá 25. října 2019
Chuť Apokalypsy a JK speciál v Ponrepu  -  čt 24. října 2019
omiho startrekové projekty  -  út 10. září 2019

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG