Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Battlestar Galactica na DVD v češtině [UPDATE]

po 2. února 2009      autor: JemHadar      přečteno: 8277x      komentáře: 3

Battlestar Galactica Společnost North Video potvrzuje, že seriál Battlestar Galactica skutečně míří na DVD. Původní informaci přinesl server Lopuch.cz, v diskuzním fóru věnovaném příbalovým DVD. Seriál začne vycházet jako příbal v rámci edice Světový seriál (Universal/North Video). "Ano, od 10. 2. bude seriál na pultech," potvrdila portálu Trekkies.cz zástupkyně firmy North Video. Po vydání pilotní minisérie by měly každý týden vycházet 4 epizody, vybavené originální zvukovou stopou, českým dabingem (z Nova Cinema) a českými titulky. Dočkat bychom se měli i bonusů.

Zdroj: Lopuch.cz
kadet JemHadar
autor: JemHadar
vydáno: po 2. února 2009
přečteno: 8277x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG