Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Informace z on-line světa startrekových her

út 8. listopadu 2011      autor: omi      přečteno: 3737x      komentáře: 2

web hry "Star Trek - Infinite Space" O úspěšném vývoji online hry Star Trek: Infinite Space (ST:IS), která by měla být zdarma hratelná přímo v prohlížečích, jsme Vás již informovali. Nyní však nastává lehký zvrat, kdy firma Gameforge, která ST:IS vyvíjí pozastavila spuštění beta provozu a hledá partnery, kteří by se podíleli na vydání hry. Plán spuštění beta provozu bude zveřejněn, až se plány ohledně partnerů vyjasní.
Hráči se však mezitím mohou těšit na chystané spuštění free-to-play provozu již běžící hry Star Trek: Online od firem Perfect World a Cryptic.

Odkazy

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: út 8. listopadu 2011
přečteno: 3737x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG