Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

"Star Trek Countdown" od Davida Messiniho

čt 18. prosince 2008      autor: Jacob      přečteno: 3181x      komentáře: 1

Star Trek Countdown komiks Nero Výtvarný umělec italského původu David Messina uveřejnil na svém blogu návrh obálky prvního vydání nové komixové minisérie od IDW Publishing s názvem "Star Trek Countdown", která se dostane do prodeje v lednu roku 2009. Na samotném návrhu je vyobrazen mladý romulan Nero (s vlasy). Další dvě verze obálky naleznete na Messiniho blogu. Níže ve článku si můžete přečíst stručnou charakteristiku od IDW.

Star Trek: Countdown #1

J.J. Abrams, Roberto Orci & Alex Kurtzman (příběh) • Tim Jones & Mike Johnson (autoři) • David Messina (výtvarné zpracování)

Odpočet do filmové události roku 2009 začíná zde, v exklusivním komixovém prequelu blížícího se STAR TREKu! JJ Abrams, Roberto Orci, a Alex Kurtzman odhalují původ Nera, záhadného a tajemného Romulana, který v konečném důsledku ohrožuje přežití celého vesmíru. Nenechte si ujít strhující první kapitolu příběhu, který přináší STAR TREK zpět na velké plátno!

poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: čt 18. prosince 2008
přečteno: 3181x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Související články:

Autoři komiksu Countdown spoilují... i o novém filmu  -  pá 13. března 2009
Autoři poodhalují zákulisí komiksu Countdown [2. část]  -  út 10. března 2009
Autoři poodhalují zákulisí komiksu Countdown [1. část]  -  pá 6. března 2009
Preview komiksu Countdown  -  út 13. ledna 2009

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG