Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Khan Ruling in Hell #2 [NÁHLED]

ne 14. listopadu 2010      autor: Jacob      přečteno: 4823x      komentáře: 0

Rulling in Hell #2 Od října tohoto roku můžeme na pultech obchodů naleznout nový komiks z dílny vydavatelství IDW, který je zasazen do období Khanova exilu na planetě Ceti Alpha V. Jeho druhé číslo vyšlo 10. listopadu. Ze samotného příběhu se dozvíme, že to, co bylo kdysi pro Khana rájem, se mu začíná hroutit pod prsty. Po planetární katastrofě se musí Khan vypořádat s prudkým úpadkem dříve pohostinného a bohatého nového domova na Ceti Alpha V.

Tváří v tvář rychle ubývajícím zdrojům a počínající vzpouře uvnitř komunity nepřestává Khan věřit a doufat v naději na záchranu svého lidu. Ale na jak dlouho?

Příběh napsali Scott Tipton a David Tipton. Ilustrovali Fabio Mantovani a Chiara Cinabro. Obálku navrhl Michael Stribling. Samotný komiks má 32 stran a zakoupit jej můžete ve vybraných internetových obchodech již od 3,59 dolarů. Doporučená cena je 3,59 dolarů.

poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: ne 14. listopadu 2010
přečteno: 4823x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG