Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Nemesis dnes na Nova Cinema

st 16. února 2011      autor: axiom      přečteno: 6155x      komentáře: 18

Star Trek - Nova Cinema 16.2. - 21:55 "Zatímco na palubě nejslavnější vesmírné lodi Enterprise se koná svatba prvního důstojníka Rikera s poradkyní Troi, jen pár světelných let od ní umírají členové nejvyšší rady planety Romulus na následky neznámého druhu ozáření". Těmito slovy začíná anotace desátého Star Trek filmu v televizním programu, který leží přede mnou. Co k tomu říci? Nemesis byla přijata mnohými rozporuplně a nedosáhla úspěchu, jaký od snímku tvůrci čekali...

Bylo o tom popsáno už hodně papíru a nechci to zde rozebírat. I nám fanouškům se líbila i nelíbila. Byl to film, ve kterém jsme se rozloučili s posádkou Nové generace (asi i vinou toho komerčního neúspěchu), film ve kterém se kapitán Picard pěkně projel v autě a Dat se obětoval pro dobro většiny. Možná tím bylo zaděláno na nějaké další "Pátrání po Datovi", neboť jeho vědomí dle závěrečné sekvence filmu snad zůstalo zachováno v jeho méně povedené kopii. To už se asi nikdy nedozvíme.

Mně osobně se film celkem líbil a určitě se na něj dnes, ve 21:55 na stanici Nova Cinema, velmi rád podívám. Co se vysílání Star Treku týká, tak od loňského září se naše televizní stanice opravdu snaží.

admirál flotily axiom
autor: axiom
vydáno: st 16. února 2011
přečteno: 6155x
komentáře: 18
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG