Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek Nero aneb Neronovy ztracené roky

st 19. srpna 2009      autor: R.Ashen      přečteno: 5942x      komentáře: 7

Star Trek Nero - obálkaJistě jste si po zhlédnutí nového filmu položili otázku, co dělal Nero celých těch pětadvacet let, zatímco čekal na Spockův přílet. Ve filmu toho moc řečeno nebylo, a proto přichází IDW (komiksové nakladatelství vydávající Star Trek) s novou komiksovou sérií Star Trek Nero odehrávající se právě během této doby. Jak se dá už podle názvu poznat, hlavním hrdinou bude Nero, ale samozřejmě se objeví i posádka Narady a Spock. Komiksů se zhostí ti samí lidé, kteří stojí za prequelovou sérií Star Trek - Countdown a i filmoví scénáristé Orci a Kurtzman přiloží trochu ruku k dílu.

V rozhovoru pro CBR se autoři komiksu (spisovatelé) Mike Johnson a Tim Jones rozpovídali. Prozradili, že děj bude obsahovat vystřižené scény z nového filmu, ale také věci dosud neznámé a bude prý temnější než Countdown. Na otázku, zda-li bude v komiksu nějaké cameo podobně jako v Countdown, odpověděli spisovatelé kladně. Nebude to však další cameo postav z Nové generace, ale postav z TOSky, přesněji z The Motion Pictures.

Star Trek Nero - ukázka Star Trek Nero - ukázka Star Trek Nero - ukázka Star Trek Nero - ukázka Star Trek Nero - ukázka Star Trek Nero - ukázka Star Trek Nero - ukázka

Zdroj: TrekMovie.com ComicBookResources.com
kadet R.Ashen
autor: R.Ashen
vydáno: st 19. srpna 2009
přečteno: 5942x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG