Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jak jsme volili s Borgskou Iniciativou [VIDEO]

st 13. února 2013      autor: Johanson      přečteno: 4147x      komentáře: 5

Volím Páju!V době, kdy naše republika řešila historicky první přímou volbu prezidenta, začalo to mezi lidmi výrazně vřít. A ve stejné chvíli jsem si pročišťoval počítač a nalezl pár fotek Pelekem, kterak se fotil pro naše malé rozšíření hry Battlestar Galactica. Řekl jsem si, že by bylo škoda je nějak ještě nevyužít a vznikl projekt Nezávislé Borgské Iniciativy.

Každému jde o křesloTento nápad měl trochu uvolnit ledy, mezi oběma tábory voličů. A tak trochu nastavit malé zrcadélko. Nápadu se chytili i další, což mne velmi potěšilo, a i oni přišly s několika nápady pro podobné billboardové vtípky. Dokonce náš kandidát natočil i předvolební projev. A nám se tak podařilo ty poslední dva dny pobavit ty, kteří byli z vývoje voleb ještě před sečtením hlasů zklamaní.

Nemám rád Páju!Naštěstí se ledy již uklidnily a tábory se snad navzájem přestávají kamenovat. Nakonec jsme se domluvili, že projekt Borgské iniciativy nepustíme jen tak k vodě, ale že v případě dobrých nápadů ji občas ještě vzkřísíme. Každopádně jsme byl požádán, zda bych mohl o ní napsat i sem, aby se pobavili i ti trekkies, kteří ji na Facebooku neviděli a aby tak hned nezapadla v propadlišti dějin.

Borgové volí Páju!Doufáme, že i po volbách vás těch pár vybraných volebních plakátků pobaví. Zároveň tak i předvolební projev našeho kandidáta Pavla Peleka, a i následné drobné bloopers z něj. Přeci jen humor je kořením našich životů.

Skupinu naleznete na Facebooku pod názvem Volím Páju! Kde budeme postupně nějaký nápadík znovu přidávat a naleznete tam i více návrhů na billboardy.

Mimořádný projev kandidáta Nezávislé Borgské Iniciativy, Ing. Pavla Peleka

Malé kandidátské bloopers:

Každý má nárok

kapitán flotily Johanson
autor: Johanson
vydáno: st 13. února 2013
přečteno: 4147x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Koledy z budoucnosti  -  pá 18. prosince 2015
Znáte Trekwister? [VIDEO]  -  út 4. února 2014
Raumschiff Edelweiss [VIDEO]  -  po 4. listopadu 2013
Původní a noví herci Star Treku  -  so 5. října 2013
Sexidoly ve Star Treku  -  pá 4. října 2013
Ten Star Trek je ale blbost... [VIDEO]  -  pá 21. června 2013
Co kdyby v ST13 byli Borgové?  -  st 12. června 2013
Aprílové žertíky  -  út 2. dubna 2013
William Shatner jako kapitán Kirk při předávání Cen Akademie [VIDEO]  -  po 25. února 2013
George Takei zpívá v reklamě Old Navy [VIDEO]  -  pá 16. listopadu 2012
Klingoni na plážích Číny  -  so 25. srpna 2012
George Takei uklidňuje lidstvo [VIDEO]  -  út 27. září 2011
Originální série válí  -  pá 8. července 2011
Fan tvorba: Star Trek Girl [VIDEO]  -  ne 13. února 2011
Narážka na Novou generaci v Griffinových [VIDEO]  -  so 15. ledna 2011

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG