Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jak se Vám líbí Star Trek: Discovery a proč?

st 25. října 2017      autor: Polux      přečteno: 1781x      délka: 1 min      komentáře: 24

otaznikLetos se po dlouhém čekání všichni fanoušci Star Treku opět dočkali nového seriálu v podobě Discovery. Nová série je oproti posledním třem celovečerním filmům opět dějově zasazena do primárního univerza a obdobně jako předchozí seriál Star Trek: Enterprise se příběh věnuje událostem, které se odehrávají před úplně prvním televizním Star Trekem, nově na palubě lodi USS Discovery (a nejen na ní).

Od konce dosud posledního seriálu Star Trek: Enterprise uplynulo již neuvěřitelných dvanáct let, fanoušci tak měli spoustu času přemýšlet, o čem by měl nový seriálový Star Trek vyprávět, jak by měl vypadat, do jakého časového údobí by měl být jeho děj zasazen a jistě ještě o mnohém dalším. Před tvůrci Star Trek: Discovery tak stál nelehký úkol – pokud možno dostát vysokým očekáváním fanouškovské obce, nejlépe se je pokusit dokonce překonat. O tom, zda se jim to podařilo, se naštěstí již můžeme přesvědčit sami.

Star Trek: Discovery je již několik týdnů ke zhlédnutí. V zámoří prostřednictvím platformy CBS All Access, u nás pak díky službě Netflix. Premiéru si prozatím odbylo rovných šest epizod, což je snad dostatečný počet dílů na to, aby si fanoušci mohli utvořit alespoň prvotní názor, zda se jim nový seriál líbí, nebo ne. Jak jste na tom vy? Líbí se Vám Star Trek: Discovery? Proč ano, nebo proč naopak nikoliv?


Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

Víte, že za komentáře u článků v této rubrice můžete získat odznáček Otázky a odpovědi?

praporčík Polux
autor: Polux
vydáno: st 25. října 2017
přečteno: 1781x
komentáře: 24
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG