Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jak se Wil Wheaton dostal k Abramsovu Star Treku?

ne 30. ledna 2011      autor: Adélka      přečteno: 8357x      komentáře: 18

Wil Wheaton Server StarTrek.com uveřejnil nové interview s hercem seriálu Star Trek: Nová generace Wilem Wheatonem. V rozhovoru se známý představitel Wesleyho Crushera rozpovídal o své poslední opravdové startrekové roli a také o spolupráci s J.J. Abramsem na zatím posledním Star Trek filmu. A my vám přinášíme úryvek zmíněného interview...

StarTrek.com: Jako Wesley jste se krátce objevil v Nemesis. Scéna se nakonec ve filmu nepoužila, nicméně fanoušci ji mohou najít na DVD. Když se na to podíváte zpětně, souhlasíte s tím, že byla část s Vámi vystřižena a že Wesley zůstal Cestovatelem v galaxii ?

Wheaton: Při natáčení mi ani nešlo o to, co se pak nakonec objeví na plátně, ale spíš jsem si užíval možnost vrátit se na dva dny do Star Treku a konečně být "dospělý mezi dospělými". Po tom jsem už odmala moc toužil a musím říct, že to bylo naprosto úžasné. Ostatně, o všem jsem napsal ve své knize Just a Geek, kde jsem právě dvě kapitoly věnoval zážitkům z natáčení a kde popisuji, jaké to bylo znovu se všemi pracovat. Kdybych měl k něčemu přirovnat atmosféru těch dní, tak mně osobně to připomínalo např. situaci, kdy se student na prázdniny vrací ze školy domů.

StarTrek.com: Ve Star Treku (2009) jste účinkoval coby dabér. Jak k tomu došlo?

Wheaton: J.J. (Abrams) a já jsme to chtěli udržet v naprosté tajnosti, ale někdo v Paramountu na to přišel a my museli jít s pravdou ven. Ale byla to fakt sranda. Tedy až do chvíle, kdy jsem doopravdy stál ve studiu 20th Century Fox. Byl jsem přesvědčený o tom, že si ze mě někdo jen dělá srandu. Nemohl jsem ale přijít na to, kdo z mých známých by měl peníze a chuť na mě takový žertík nastražit. Byla to prostě bomba.

StarTrek.com: A jaký máte z filmu dojem

Wheaton: Miluju ho. Hrozně se mi líbil způsob, jakým J.J. svět Star Treku připomenul mojí generaci a zároveň jsem moc zvědavý, jak se děj bude vyvíjet dál.

Zdroj: TrekWeb.com
 Adélka
autor: Adélka
vydáno: ne 30. ledna 2011
přečteno: 8357x
komentáře: 18
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG