Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jaká je pro vás preferovaná varianta ohlédnutí za odznáčky?

st 27. května 2020      autor: omi      přečteno: 852x      délka: 2 min      komentáře: 15

otaznikOdznáčková hra skončí 4. 7. 2020. Je to takové hezké startrekové datum a zároveň bude úplně poslední šance získat odznáček 47. Slavnostní zakončení mělo původně proběhnout v rámci TrekFESTu, ale kvůli koronavirové pandemii takto bohužel neproběhne. Na začátku pandemie byl zvažován posun oslavy na podzim. Kromě oslavy 10 let trvání hry je však potřeba vše uzavřít, zrekapitulovat a některé odznáčky dovysvětlit (Specializace, Nepatřičný test, Kobayashi Maru a další). Myslím, že půl roku po ukončení hry tyto informace již nebudou ani aktuální, ani úplně zajímavé, a proto přemýšlím nad několika variantami, jak ke konci hry přistoupit. Zde přichází dotaz na vás:

Jaká forma zakončení odznáčků by vám nejlépe vyhovovala?

Není potřeba uvádět, že situace se sice uklidňuje, může se však kdykoliv změnit a opět veškeré plány přeházet. Proto se osobně přikláním k nějaké variantě, která nebude znamenat zbytečný odklad. Možností je samozřejmě jako vždy přehršel, stačí si jen vybrat:

  • Vše proběhne online pomocí streamu a chatu na YouTube.
  • Bude zveřejněn článek s video prezentací a možností komentářů.
  • Potřebné informace budou zveřejněny online a oslava proběhne v Praze na konci léta, nebo na podzim.
  • Na začátku, nebo v průběhu léta proběhne setkání v Praze, kde bude vše vysvětleno a oslaveno.
  • Oslav není třeba. Stačí stručné vysvětlení a shrnutí hry v článku.
  • Jakákoliv další varianta, která vás napadá…

Uvědomuji si, že největší sláva odznáčků je již dávno pryč a stávající situace pořádáním akcí nijak nepřidává. Tato otázka na čtenáře tedy nemá za cíl zjistit pouze představu o vaší účasti (naživo, online) na oslavě, ale obecně o zájmu o samotnou oslavu či vysvětlení. Za jakýkoliv názor budu vděčný.


Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

Víte, že za komentáře u článků v této rubrice můžete získat odznáček Otázky a odpovědi?

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: st 27. května 2020
přečteno: 852x
komentáře: 15
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG