Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jaký byl Váš první kontakt se Star Trekem?

st 5. dubna 2017      autor: Polux      přečteno: 1877x      délka: 1 min      komentáře: 34

otaznikJak každý fanoušek jistě dobře ví, 5. duben má v historii Star Treku zvláštní místo, jelikož v tento den roku 2063 proběhne oficiálně první kontakt lidí ze Země s jiným mimozemským druhem, konkrétně z planety Vulkán. Do prvního kontaktu nám právě dnes již zbývá jen 46 let, což je ideální příležitost zeptat se Vás, čtenářů zde na portále, jaký byl Váš první kontakt se Star Trekem?

Byl to některý z filmů, nebo epizoda z určitého seriálu? Nebo ve Vašem případě šlo o knihu, komiks, popřípadě hru (ať už karetní, deskovou, nebo počítačovou), soundtrack, tvorbu fanoušků, či něco zcela jiného? 

První dojem je důležitý a jistě to platí i v případě Star Treku. Jaký dojem na Vás první kontakt se Star Trekem
udělal? Bylo to jen takové letmé setkání a dál o něj z Vaší strany po jistou dobu nebyl zájem, nebo jste se okamžitě o Star Trek začali více zajímat a stali se jeho fanoušky?


Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

praporčík Polux
autor: Polux
vydáno: st 5. dubna 2017
přečteno: 1877x
komentáře: 34
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG