Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jaký program měla Kate Mulgrew před setkání s fanoušky?

čt 29. září 2011      autor: omi      přečteno: 5357x      komentáře: 6

Kate v Praze - Kate Mulgrew během vystoupení Už je to 12 dní, co jsme mohli v Raisově sále Národního domu na pražských Vinohradech na vlastní oči spatřit Kate Mulgrew, představitelku kapitána Katrhyn Janewayové. Proběhl s ní panel plný dotazů a povídání a také focení a podepisování autogramů. Z této akce jste již určitě viděli fotografie, nebo četli reportáže. Kate ovšem přijela do Prahy již dříve a pořádně si ji prohlédla. Jaké to bylo a co všechno bylo na jejím nabitém programu? O tom se rozepsali organizátoři akce Kate v Praze na blogu Fan base.

Blog Fan base - Pět dní s Kate Mulgrew.

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 29. září 2011
přečteno: 5357x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG