Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jarní fotografická soutěž

pá 23. března 2012      autor: omi      přečteno: 2580x      komentáře: 2

Odznáček - Holodoktor - fotografuje na jařeZimní soutěž byla plná zajímavých nápadů. Jsme velice zvědaví, jaké nápady se objeví na jaře, kdy se všechno probouzí a do všeho se pomalu vlévá vlna nové energie. No řekněte, není to ten ideální čás popustit uzdu svým nápadům? A jako inspiraci tu opět budou témata, která by Vás měla i lehce nasměrovat.

Jak se zúčastnit?

Je to naprosto jednoduché. Pro tentokrát máme také jediné téma, které musíte na fotografii zachytit:

Jak na trekkies leze jaro

Nezapomeňte, že fotografie musí zobrazovat také téma Star Treku, aby splňovala podmínky hry (přeci jen jsme startrekový portál). Zároveň platí obecná podmínka, že zaslaná žádost musí být slušná a nesmí nikoho pohoršovat. (Nezapomeňte, že portál navštěvují i mladší ročníky.)

Samotnou fotografii přiložte do žádosti o fialový odznáček Holodoktor - fotografuje na jaře. Můžete použít jakoukoliv techniku focení, předměty před focením aranžovat, aplikovat na fotografii filtry (například v různých aplikacích chytrých telefonů), fotografii oříznout tak, aby byla co nejlepší. Je však zakázáno dělat koláže, retuše, fotomontáže, či přidávat texty, rámečky a doplňující grafiku v grafických editorech.

Zároveň prosíme, abyste, pokud to je možné, nevkládali zbytečně veliké fotografie. Jelikož se může jednat o momentky, doporučujeme velikost fotografie upravit na rozměr 800x600 px. Pokud však neumíte soubor obrázku zmenšit, rozhodně se nenechte odradit a přiložte fotografii tak, jak ji vyfotíte.

Termín

Uzávěrka soutěže je v pondělí 30. dubna 2012 ve 23:59.

O co se soutěží?

Odznáček - Holodoktor - fotografuje na jařeSoutěž je vyhlášena pod záštitou odznáčků zde na portále, tudíž nečekejte žádné hodnotné ceny. Všichni účastníci soutěže obdrží do svého profilu odznáček a vítěz získá kromě uspokojujícího pocitu vítězství také unikátní verzi tohoto odznáčku v barvách do zlata raženého latinia. Z výběru nejzajímavějších fotografií soutěže bude vytvořen článek zde na portále.

Jak se bude hodnotit?

Fotografie budou hodnotit redaktoři portálu. Nejdůležitější bude první dojem fotografie. Rozhodovat se bude podle toho, jak dokáže fotografie zaujmout (obsahem, barevností, tónem, apod.) a jak bude evokovat redakci zadaná témata.

Ještě něco navíc?

Odznáček - Holodoktor - vášnivý fotografPřipomínáme, že odznáčky Holodoktora budou použity hned ve dvou odznáčků kolekcí. V kolekci Holodoktor - vášnivý fotograf za účast v několika těchto fotografických soutěžích. Další kolekce je nasnadě, a je jí posádka Voyageru. Tu samozřejmě bude možno získat po splnění odznáčků, jež mají v názvu jména posádky tohoto seriálu. Tato druhá kolekce je zatím ve fázi plánování.

Závěrečná ustanovení

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně podmínek soutěže, neváhejte se na nás obrátit na e-mailovou adresu specialista(zavináč)trekkies(tečka)cz nebo v komentářích pod tímto článkem.

Jelikož jsme již několikrát narazili v komunikaci s hráči na problémy, které postupně znechucovaly hru oběma stranám, jsme preventivně nuceni vyhlásit i následující ustanovení:

  • Vyhlašovatel si vyhrazuje právo na změnu podmínek soutěže.
  • Vyhlašovatel si vyhrazuje právo na vyloučení hráče ze soutěže.
  • Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit soutěž.

Pro inspiraci se můžete kouknout na předchozí fotografické soutěže:

Nově vyhlášené odznáčky:

Počet odznáčků: 1

Holodoktor - fotografuje na jaře Holodoktor - fotografuje na jaře
Obtížnost: 1

Fotíte stejně rádi jako Holodoktor z Voyageru? Pak je pro Vás tato soutěž naprosto ideální. Tentokráte je téma fotografií tak trochu z domácí scény a to "Jak na Trekkies leze jaro". Prosíme nevkládejte zbytečně veliké fotografie, velikost 800x600 px by měla určitě stačit.
Kompletní pravidla soutěže naleznete v tomto článku.
O odznáček je možné žádat do pondělí 30. dubna 2012.

Tyto rozsynchronizované obvody byly součástí odznáčku Chakotay - rozstříštěný v čase.

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: pá 23. března 2012
přečteno: 2580x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Soutěž – Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 30. ledna 2020
Lovci odznaků – pozvánka na přednášku  -  so 17. ledna 2015
Soutěž – Holodoktor fotografuje makrosvět  -  pá 29. listopadu 2013
Bavte se s novými odznáčky  -  pá 20. září 2013
Tripův odznáček  -  út 18. září 2012
Letní fotografická soutěž  -  st 11. července 2012
Nové odznáčky kolekcí  -  pá 9. března 2012
Nové archeologické odznáčky [UPDATE]  -  pá 24. února 2012
Vyhlášení nových odznáčků  -  pá 10. února 2012
Vyhlášení nových odznáčků  -  pá 27. ledna 2012
Zimní fotografická soutěž [VIDEO]  -  pá 20. ledna 2012
Pátrejte po Spockovi a získejte unikátní odznáček [UPDATE]  -  čt 15. prosince 2011
Podzimní fotografická soutěž  -  út 1. listopadu 2011
Nové podzimní odznáčky  -  st 19. října 2011
Plánovaná údržba a upgrade portálu  -  po 7. února 2011

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG