Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jay Chattaway daroval svou práci na Star Treku [VIDEO]

po 4. března 2013      autor: omi      přečteno: 4336x      komentáře: 1

Jay ChattawaySkladatele Jaye Chattawaye známe díky mnoha hudebním motivům pro Star Trek (seriály Nová generace, Deep Space Nine, Voyager a Enterprise). A teď tento umělec daroval celou práci na Star Treku univerzitě West Virginia University’s School of Music, na které sám vystudoval. Chattaway složil hudbu ještě k více než třiceti filmům, i tu v budoucnu hodlá věnovat své alma mater jako poděkování za to, co se na škole od skvělých učitelů naučil. Chattaway složil například i melodii, kterou hraje Picard na flétnu v epizodě Inner light.

Zdroj: Trektoday.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: po 4. března 2013
přečteno: 4336x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG