Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jeri Ryan: na Treku mi vadilo to zaškatulkování herců

pá 18. ledna 2008      autor: Darkknight      přečteno: 4907x      komentáře: 0

Jeri Ryan V exkluzivním rozhovoru pro TV Guide hvězda seriálu Star Trek Voyager Jeri Ryan prozradila, že její manžel - francouzský šéfkuchař Christophe Émé, oceněný v žebříčku Michelin - neviděl ani jednu epizodu Voyageru. Jeri se také rozpovídala o prostředí natáčení seriálu a o své kariéře...

"Tak trochu zvědavý je, ale já s ním rozhodně nesedávám a neříkám 'Jééé, podívej, podívej, tady hraju, sleduj mě!'" řekla Ryan. Dobrosrdečně tak vyjádřila, že její ikonická role ve Star Treku bude pro všechny "v první linii" jejího curiculum vitae. "Jakmile se dostanete do Star Treku, jste v něm navěky. A to je jedna z jeho špatných vlastností - zaškatulkuje vás, takže pak neseženete jinou práci." Pro Ryan to ale moc neplatí, protože po Treku si užívá velmi úspěšné televizní kariéry, protože hraje v seriálech Boston Public, Boston Legal (kde se objevila i po boku Williama Shattnera) a v seriálu Shark.

Zdroj: trekweb.com
komandér Darkknight
autor: Darkknight
vydáno: pá 18. ledna 2008
přečteno: 4907x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG