Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Ještě se nenarodila a už se na ni vzpomíná

út 20. května 2014      autor: Nyota_Janewayová      přečteno: 2222x      délka: 1 min      komentáře: 5

Think Tank - Janeway převezla Kroužek expertůMyslím, že každý člověk, alespoň trochu znalý světa Star Treku, by měl při pohledu do kalendáře zbystřit. Dnešní datum – 20. května – je totiž velice symbolické pro nejednoho člověka. Ano, je to tak. Dnešní den je dnem narození kapitána Kathryn Janewayové. Je trochu zábavné, že se vlastně ještě ani nenarodila a spoustu lidí má v mobilu nastavenou upomínku jejích narozenin.

Asi se shodneme, když za všechny trekkies, ať muže, ženy nebo kohokoliv jiného, popřeju Kathryn všechno nejlepší, a ať jí to vyjde, až se tedy narodí… :)

Všechno nej, teto Kathy :)

praporčík Nyota_Janewayová
autor: Nyota_Janewayová
vydáno: út 20. května 2014
přečteno: 2222x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG