Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jim Beam sponzoruje fanouška Star Treku

út 26. července 2011      autor: omi      přečteno: 5909x      komentáře: 0

Jim Beam Me Up David Taylor započal na sociální síti Twitter před měsícem virální kampaň "Jim Beam Me Up!" Chtěl po společnosti Jim Beam, aby sponzorovala jeho cestu na velký srpnový Star Trek con v Las Vegas. "Když mohou sponzorovat auta, proč by nemohli sponzorovat trekkieho." Davidova kampaň si získala pozornost a podporu veřejnosti a tak se Jim Beam rozhodl za takovou originální reklamu fanouška podpořit a sponzorovat.

Jim Beam Me Up reklama David na svém twitter účtu @SciFi_Core připravil několik nápaditých a originálních receptů na startrekové nápoje v kombinaci s Jimem Beamem. David založil také blog, na který plánuje po průběh conu psát reportáže a dávat videa, v kterých se bude fanoušků na conu ptát na jejich odvážná rozhodnutí (zda se odvážně pustili někam, kam se zatím nikdo nevydal). To je zároveň jedna z aktuálních kampaní Jima Beama. Reklama níže, zaobírající se tématem paralelních realit závisejících na našich rozhodnutích, ukazuje podobnost s tímto ve Star Treku oblíbeným tématem.

Zdroj: http://trekmovie.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: út 26. července 2011
přečteno: 5909x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG